Yellowjackets

Yellowjackets

„Yellowjackets” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2021 roku. Jest to dramat psychologiczny, który skupia się na losach grupy młodych dziewcząt, które po katastrofie lotniczej zostają uwięzione na dzikiej wyspie. Bohaterki muszą walczyć o przetrwanie, jednocześnie zmieniając swoje osobowości i relacje między sobą.

Serial został stworzony przez Barta Nickersona i Ashley Lyle, którzy pełnią rolę reżyserów i scenarzystów. Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Christina Ricci, Juliette Lewis, Lauren Ambrose, Sophie Nélisse, Jasmin Savoy Brown, Sophie Thatcher, Sammi Hanratty, Simone Kessell, Elijah Wood, Steven Krueger, Warren Kole i Kevin Alves to główni aktorzy, którzy wcielają się w postacie uwięzionych na wyspie dziewcząt i ich rodzin.

Czas trwania odcinka wynosi średnio 57 minut, co pozwala na rozwijanie historii bohaterów oraz ukazywanie ich emocji i działań w sytuacjach ekstremalnych. „Yellowjackets” zdobył ocenę 7.5 na platformie IMDb, co sugeruje, że jest to bardzo dobry i popularny serial.

Serial ten jest idealnym wyborem dla fanów dramatów psychologicznych, którzy lubią intrygi, napięcie i wciągającą fabułę. „Yellowjackets” ukazuje, jak bohaterki radzą sobie w ekstremalnych warunkach i jak zmieniają się ich osobowości w trudnych sytuacjach. Jest to z pewnością produkcja dla widzów, którzy poszukują oryginalnych i intrygujących opowieści.

Yellowjackets - lista odcinków

2023-05-21
5.4
2023-04-09
6
2023-04-02
8
2023-03-26
7

Sezony

Yellowjackets-Sezon-1-bg-1
Yellowjackets: Sezon 1