Wybrani

Wybrani

Serial „Wybrani” to produkcja z 2019 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Dallas Jenkins. Akcja serialu toczy się w czasach biblijnych i opowiada historię Jezusa Chrystusa i jego uczniów. Głównymi aktorami są Jonathan Roumie, Elizabeth Tabish, Jordan Walker Ross, George Harrison Xanthis, Lara Silva, Shahar Isaac, Paras Patel, Noah James oraz Giavani Cairo.

Jonathan Roumie wciela się w postać Jezusa Chrystusa, a Elizabeth Tabish w postać Matki Bożej. Jordan Walker Ross, George Harrison Xanthis, Lara Silva, Shahar Isaac, Paras Patel, Noah James i Giavani Cairo grają uczniów Jezusa, którzy zostali wybrani przez niego, aby kontynuować jego dzieło i głosić jego nauki.

Serial „Wybrani” ma średni czas trwania odcinka to 43 minut i uzyskał ocenę 8.6, co sugeruje, że jest to produkcja godna uwagi dla osób zainteresowanych historią i kulturą biblijną oraz dla fanów dramatów historycznych. Serial ukazuje życie i nauczanie Jezusa Chrystusa oraz wpływ, jaki miało na życie jego uczniów i ludzi, którzy spotykali go w trakcie swojej misji.

Wybrani - lista odcinków

Sezony

Wybrani-Sezon-3-bg-1
Wybrani: Sezon 3
Wybrani-Sezon-2-bg-1
Wybrani: Sezon 2
Wybrani-Sezon-1-bg-1
Wybrani: Sezon 1