Wolf Pack

Wolf Pack

Serial „Wolf Pack” to nowa produkcja z 2023 roku, którą reżyseruje i pisze Jeff Davis. Opowiada on o grupie ludzi, którzy zostają wciągnięci w konflikt z tajemniczą organizacją zajmującą się nielegalnym handlem danymi. Głównymi bohaterami są Armani Jackson, Bella Shepard, Tyler Lawrence Gray, Chloe Rose Robertson, Sarah Michelle Gellar i Rodrigo Santoro.

Armani Jackson wciela się w postać Mika, który jest utalentowanym hakerem i prowadzi własne śledztwo w sprawie działalności organizacji, do której należy jego ojciec. Bella Shepard gra postać Sydney, która staje się częścią grupy Mika i pomaga mu w wyjaśnianiu sprawy. Tyler Lawrence Gray wciela się w postać agenta specjalnego FBI, który również prowadzi dochodzenie w sprawie organizacji. Chloe Rose Robertson wciela się w postać Cassie, która posiada zdolność do odczytywania ludzkich emocji, co okazuje się bardzo przydatne w śledztwie. Sarah Michelle Gellar wciela się w postać tajemniczej kobiety, która pomaga grupie w wykryciu nielegalnej działalności organizacji. Rodrigo Santoro gra postać jednego z liderów organizacji, który staje się głównym przeciwnikiem grupy.

Serial „Wolf Pack” ma średni czas trwania odcinka to minut i uzyskał ocenę 8.2, co sugeruje, że jest to produkcja godna obejrzenia dla fanów gatunku thrillerów z elementami sci-fi.

Wolf Pack - lista odcinków

2023-03-16
5.5
2023-03-09
5.5

Sezony

Wolf-Pack-Sezon-1-bg-1
Wolf Pack: Sezon 1