W garniturach

W garniturach

„W garniturach” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2011 roku. Jest to serial, który skupia się na życiu i pracy w prestiżowej kancelarii prawniczej w Nowym Jorku. Głównymi bohaterami serialu są Harvey Specter, zręczny i ambitny prawnik oraz jego młody asystent Mike Ross, który ma niezwykłą pamięć i umiejętność szybkiego myślenia.

Serial został stworzony przez Aarona Korsha, który jest reżyserem i scenarzystą. Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Amanda Schull, Rick Hoffman, Dulé Hill i Katherine Heigl to główni aktorzy, którzy wcielają się w postacie prawników i innych pracowników kancelarii.

Czas trwania odcinka wynosi średnio 42 minuty, co pozwala na przedstawienie złożonych i intrygujących spraw prawnych oraz relacji między bohaterami. „W garniturach” zdobył wysoką ocenę 8.2 na platformie IMDb, co sugeruje, że jest to bardzo dobry i popularny serial.

„W garniturach” jest idealnym wyborem dla fanów dramatów prawniczych, którzy lubią intrygi, emocje i wciągającą fabułę. Serial ten wciąga widzów w świat kancelarii prawniczej i przedstawia różne aspekty pracy prawników, w tym rywalizację między nimi, konflikty i zmaganie się z etycznymi dylematami.

W garniturach - lista odcinków

Sezony

W-garniturach-Sezon-9-bg-1
W garniturach: Sezon 9
W-garniturach-Sezon-8-bg-1
W garniturach: Sezon 8
W-garniturach-Sezon-7-bg-1
W garniturach: Sezon 7
W-garniturach-Sezon-6-bg-1
W garniturach: Sezon 6
W-garniturach-Sezon-5-bg-1
W garniturach: Sezon 5
W-garniturach-Sezon-4-bg-1
W garniturach: Sezon 4
W-garniturach-Sezon-3-bg-1
W garniturach: Sezon 3
W-garniturach-Sezon-2-bg-1
W garniturach: Sezon 2
W-garniturach-Sezon-1-bg-1
W garniturach: Sezon 1