Triada

Triada

Triada to serial telewizyjny, którego premiera odbędzie się w 2023 roku. Został wyreżyserowany i napisany przez Leticię López Margalli. Ocena serialu wynosi 8,3 punktów, a w rolach głównych występują Maite Perroni, David Chocarro, Flavio Medina, Nuria Bages, Ofelia Medina, Ana Layevska, Hector Kotsifakis, Ángel Zermen i Vicky Araico.

Fabuła Triady opowiada o losach trzech kobiet, które z różnych powodów zostają uwikłane w świat przestępczy narkotykowych karteli. Każda z nich musi zmierzyć się z trudnymi wyborami i zrobić wszystko, aby przetrwać i obronić swoich bliskich. W toku wydarzeń, bohaterki zostaną zmuszone do współpracy z mężczyznami z przestępczego półświatka, co doprowadzi do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Średni czas trwania odcinka to 45 minut, co pozwala na szczegółowe przedstawienie historii, rozwijanie wątków pobocznych i ukazywanie psychologicznych aspektów postaci. Triada to seria wciągających odcinków, która łączy w sobie elementy dramatu, sensacji i thrilleru. Wyróżnia się także świetną obsadą, a zwłaszcza grą aktorską Maite Perroni, David Chocarro i Flavio Mediny, którzy wcielają się w role przestępców i ofiar ich działań.

Triada - lista odcinków

Sezony