Tom Clancy’s Jack Ryan

Tom Clancy’s Jack Ryan

„Tom Clancy’s Jack Ryan” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2018 roku. Jest to thriller polityczny, który opowiada historię Jacka Ryana, analityka CIA, który zostaje wciągnięty w walkę z międzynarodowymi terrorystami. Bohater musi ryzykować swoim życiem, aby powstrzymać zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych.

Serial został stworzony przez Carltona Cuse’a i Grahama Rolanda, którzy pełnią rolę reżyserów i scenarzystów. John Krasinski wciela się w postać Jacka Ryana, a w rolach drugoplanowych występują Wendell Pierce, Michael Kelly, Nina Hoss, Betty Gabriel, Peter Guinness, Alexej Manvelov i James Cosmo.

Czas trwania odcinka wynosi średnio 60 minut, co pozwala na rozwijanie fabuły i ukazywanie różnych aspektów walki z terroryzmem. „Tom Clancy’s Jack Ryan” zdobył dobrą ocenę 7.7 na platformie IMDb, co sugeruje, że jest to interesujący i wart uwagi serial.

„Tom Clancy’s Jack Ryan” to idealny wybór dla fanów thrillera politycznego, którzy interesują się zagadnieniami bezpieczeństwa narodowego i walki z terroryzmem. Serial ten ukazuje pracę CIA i walkę z międzynarodowymi zagrożeniami, a jednocześnie skupia się na postaci Jacka Ryana, który musi ryzykować swoim życiem dla dobra kraju. „Tom Clancy’s Jack Ryan” to z pewnością produkcja, która zapewni wiele napięcia i emocji widzom.

Tom Clancy’s Jack Ryan - lista odcinków

Sezony

Tom-Clancys-Jack-Ryan-Sezon-3-bg-1
Tom Clancy's Jack Ryan: Sezon 3
Tom-Clancys-Jack-Ryan-Sezon-2-bg-1
Tom Clancy's Jack Ryan: Sezon 2
Tom-Clancys-Jack-Ryan-Sezon-1-bg-1
Tom Clancy's Jack Ryan: Sezon 1