The Lord of the Rings: The Rings of Power

The Lord of the Rings: The Rings of Power

„The Lord of the Rings: The Rings of Power” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2022 roku. Jest to adaptacja powieści „Władca Pierścieni” autorstwa J.R.R. Tolkiena, która opowiada historię Śródziemia i walki o władzę nad magicznymi pierścieniami.

Serial został stworzony przez Johna D. Payne’a i Patricka McKaya, którzy pełnią rolę reżyserów i scenarzystów. Morfydd Clark, Robert Aramayo, Charlie Vickers, Ismael Cruz Córdova, Nazanin Boniadi, Tyroe Muhafidin, Owain Arthur, Markella Kavenagh, Lloyd Owen, Maxim Baldry, Joseph Mawle, Megan Richards, Cynthia Addai-Robinson, Sophia Nomvete, Anthony Crum, Maxine Cunliffe, Beau Cassidy, Ema Horvath, Daniel Weyman, Dylan Smith, Lenny Henry, Thusitha Jayasundera, Geoff Morrell, Peter Tait, Alex Tarrant, Sara Zwangobani, Charles Edwards i Trystan Gravelle to główni aktorzy, którzy wcielają się w postacie związane z walką o władzę nad pierścieniami.

Czas trwania odcinka wynosi średnio 60 minut, co pozwala na rozwijanie fabuły i ukazywanie różnych aspektów walki o pierścienie i Śródziemia. „The Lord of the Rings: The Rings of Power” zdobył dobrą ocenę 7.5 na platformie IMDb, co sugeruje, że jest to interesujący i wart uwagi serial.

„The Lord of the Rings: The Rings of Power” to idealny wybór dla fanów sagi „Władca Pierścieni”, którzy chcą poznać więcej tajemnic Śródziemia i historii walki o pierścienie. Serial ten ukazuje postaci z książki w nowej odsłonie, a jednocześnie przedstawia różne wątki i tajemnice, które nie zostały ukazane w trylogii filmowej. „The Lord of the Rings: The Rings of Power” to z pewnością produkcja, która zainteresuje fanów sagi i zapewni wiele emocji podczas oglądania.

The Lord of the Rings: The Rings of Power - lista odcinków

Sezony

Wladca-Pierscieni-Pierscienie-Wladzy-Sezon-1-bg-1
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1