The Good Doctor

The Good Doctor

The Good Doctor to amerykański serial dramatyczny, którego premiera miała miejsce w 2017 roku. Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiada David Shore, który wcześniej pracował przy tworzeniu popularnego serialu Dr House. The Good Doctor uzyskał bardzo dobrą ocenę 8.5, co świadczy o jego wysokiej jakości.

Fabuła serialu skupia się na losach młodego chirurga Shauna Murphy’ego, który mimo autyzmu i zespołu Aspergera, stara się pracować w jednym z najlepszych szpitali w kraju. Głównymi aktorami w serialu są Freddie Highmore, Fiona Gubelmann, Will Yun Lee, Christina Chang, Paige Spara, Bria Samoné Henderson, Noah Galvin, Hill Harper i Richard Schiff. Freddie Highmore w roli Shauna Murphy’ego stworzył niezwykle wrażliwą i poruszającą postać, za którą otrzymał wiele pochwał od krytyków i widzów.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 43 minuty, co pozwala na dokładne przedstawienie fabuły oraz rozwijanie wątków pobocznych. Serial The Good Doctor zdobył wielu fanów dzięki poruszającej fabule, wciągającym scenariuszom oraz świetnym aktorom, którzy wprowadzają widzów w świat medycyny i trudnej pracy chirurgów.

The Good Doctor - lista odcinków

2023-04-03
7

Sezony