The Boys

The Boys

„The Boys” to amerykański serial fantastycznonaukowy, którego premiera odbyła się w 2019 roku. Twórcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Eric Kripke. Serial otrzymał ocenę 8.5 na portalu filmowym, co świadczy o pozytywnych recenzjach i popularności wśród widzów.

W głównych rolach występują utalentowani aktorzy, w tym Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit oraz Jensen Ackles. Akcja serialu toczy się w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są zmonetyzowani i traktowani jak celebryci.

Fabuła serialu opowiada o grupie zwykłych ludzi, którzy postanawiają przeciwstawić się superbohaterom i pokazać ich prawdziwe oblicze. Bohaterowie starają się odkryć mroczne tajemnice korporacji Vought International, która kontroluje i wykorzystuje superbohaterów.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 60 minut, co pozwala na rozbudowanie fabuły i przedstawienie pełnych napięcia i dramatyzmu scen. „The Boys” to intrygujący i emocjonujący serial, który łączy elementy fantastyki naukowej z krytyką społeczeństwa i ukazuje ciemną stronę zmonetyzowanego świata superbohaterów. Serial porusza też ważne tematy, takie jak moralność, zdrada, manipulacja i walka o wolność.

The Boys - lista odcinków

Sezony

The-Boys-Sezon-3-bg-1
The Boys: Sezon 3
The-Boys-Sezon-2-bg-1
The Boys: Sezon 2
The-Boys-Sezon-1-bg-1
The Boys: Sezon 1