Terapia bez trzymanki

Terapia bez trzymanki

„Terapia bez trzymanki” to serial, którego premiera odbędzie się w 2023 roku. Brett Goldstein, Jason Segel i Bill Lawrence są reżyserami i scenarzystami, którzy stworzyli historię pełną humoru i ciepłych momentów. Pomimo oceny 7.6, serial z pewnością przyciągnie wielu widzów.

W rolach głównych występują Jason Segel, Jessica Williams, Luke Tennie, Michael Urie, Lukita Maxwell, Christa Miller i Harrison Ford. To zespół złożony z doświadczonych i utalentowanych aktorów, którzy świetnie odnajdują się w swoich rolach.

Akcja serialu skupia się na grupie pacjentów oraz terapeucie, którzy spotykają się regularnie na sesjach terapeutycznych. Ich relacje, problemy i tajemnice wychodzą na jaw w trakcie tych spotkań, a widzowie mają okazję poznać ich bliżej i zrozumieć ich dylematy.

„Terapia bez trzymanki” to produkcja dla miłośników kina obyczajowego, którzy cenią sobie historie pełne humoru i ciepłych momentów. Każdy odcinek trwa około 33 minut, co pozwala na pełne zanurzenie się w historię i zrozumienie postaci oraz ich dylematów. To serial, który skłania do refleksji i zmusza widza do zadawania pytań o sobie i otaczającej rzeczywistości.

Terapia bez trzymanki - lista odcinków

2023-03-23
5.5
2023-03-16
5.5
2023-03-09
5.5
2023-03-02
7

Sezony

Terapia-bez-trzymanki-Sezon-1-bg-1
Terapia bez trzymanki: Sezon 1