Sex/Life

Sex/Life

Serial „Sex/Life” to dramatyczna produkcja z 2021 roku, która skupia się na życiu bohaterki, Billie Connelly. Serial został stworzony przez Stacy Rukeyser, która pełni rolę reżysera i scenarzysty. Opowieść jest pełna emocji i zmysłowości, ukazującą życie kobiety, która dąży do znalezienia równowagi między swoim życiem rodzinnym a pragnieniami seksualnymi.

Główną rolę w serialu zagrała Sarah Shahi, wcielająca się w postać Billie Connelly. Jej mąż, Cooper, odgrywany jest przez Mike’a Vogela, a Adam Demos wciela się w postać Brada, byłego kochanka Billie. Margaret Odette z kolei wciela się w postać Sasha Snow, przyjaciółki głównej bohaterki.

„Sex/Life” jest serialiem o dużej intensywności, w którym kamera w sposób realistyczny pokazuje sceny między głównymi postaciami, w tym także sceny erotyczne. Przez całą serię bohaterowie muszą zmagać się z trudnościami w związku, poczuciem zdrady, a także z tym, co naprawdę chcą od życia.

Czas trwania odcinka wynosi średnio 45 minut, co pozwala na rozbudowanie opowieści i ukazanie pełnego spektrum emocji bohaterów. W sumie „Sex/Life” to serial o interesującej fabule, z międzynarodową obsadą i wieloma elementami, które przyciągają widza. Otrzymując ocenę 7,1, z pewnością zasługuje na uwagę fanów dramatów z elementami erotycznymi.

Sex/Life - lista odcinków

Sezony