Servant

Servant

Serial „Servant” to produkcja z 2019 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Tony Basgallop. Serial opowiada historię pary, Dorothy i Seana Turnerów, którzy wynajmują nianię, aby zajęła się ich nowo narodzonym synem. Jednak gdy niania przybywa, okazuje się, że zamiast żywego dziecka, opiekować się ma ona jego repliką w postaci lalki.

Głównymi aktorami w serialu są Lauren Ambrose, która gra Dorothy Turner, Toby Kebbell, który wciela się w postać Seana Turnera, Rupert Grint, który gra Juliana Pearce’a, brata Seana, oraz Nell Tiger Free, która wciela się w postać niani, Leanny Grayson.

Serial „Servant” ma średni czas trwania odcinka to 30 minut i uzyskał ocenę 7.6, co sugeruje, że jest to produkcja godna uwagi dla fanów horrorów i thrillerów psychologicznych. Serial ukazuje niepokojącą historię rodziny, której życie zostaje drastycznie zmienione przez przybycie niani i lalki zastępczej. Akcja serialu pełna jest napięcia, tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji, co przyciągnie do ekranów fanów gatunku. „Servant” to nie tylko historia grozy, ale także opowieść o traumie i utracie, co nadaje produkcji dodatkowego wymiaru emocjonalnego.

Servant - lista odcinków

2023-03-16
1
2023-03-09
2

Sezony

Servant-Sezon-4-bg-1
Servant: Sezon 4
Servant-Sezon-3-bg-1
Servant: Sezon 3
Servant-Sezon-2-bg-1
Servant: Sezon 2
Servant-Sezon-1-bg-1
Servant: Sezon 1