Rekrut

Rekrut

„Rekrut” to amerykański serial kryminalny, którego premiera odbyła się w 2018 roku. Twórcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Alexi Hawley. Serial otrzymał ocenę 8.2 na portalu filmowym, co świadczy o pozytywnych recenzjach i popularności wśród widzów.

W głównych rolach występują utalentowani aktorzy, w tym Nathan Fillion, Melissa O’Neil, Eric Winter, Alyssa Diaz, Mekia Cox, Richard T. Jones, Shawn Ashmore, Jenna Dewan oraz Tru Valentino. Bohaterem serialu jest John Nolan (Nathan Fillion), 45-letni mężczyzna, który zdecydował się na zmianę życia i zostanie najstarszym rekrutem w policji Los Angeles.

Fabuła serialu opowiada o trudach, jakie napotyka John w trakcie swojej przygody w policji, w tym konfliktach z młodszymi kolegami, trudnościach z treningami i wyzwaniach, jakie stawia przed nim praca na policjanta. Serial skupia się również na relacjach między bohaterami i ich życiu prywatnym.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 43 minuty, co pozwala na rozbudowanie fabuły i przedstawienie pełnych napięcia i dramatyzmu scen. „Rekrut” to wciągający i emocjonujący serial, który przedstawia historię człowieka, który zdecydował się na zmianę swojego życia i walczy o swoje miejsce w policji.

Rekrut - lista odcinków

2023-05-02
8.5

Sezony

Rekrut-Sezon-5-bg-1
Rekrut: Sezon 5
Rekrut-Sezon-4-bg-1
Rekrut: Sezon 4
Rekrut-Sezon-3-bg-1
Rekrut: Sezon 3
Rekrut-Sezon-2-bg-1
Rekrut: Sezon 2
Rekrut-Sezon-1-bg-1
Rekrut: Sezon 1