Red Rose

Red Rose

„Red Rose” to nowy serial, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Twórcami scenariusza i reżyserami są bracia Michael i Paul Clarkson. Serial zdobył ocenę 6.8, co oznacza, że mimo pewnych niedociągnięć, produkcja zainteresowała widzów.

Głównymi aktorami w serialu są Amelia Clarkson, Natalie Blair, Ellis Howard, Ali Khan, Ashna Rabheru, Harry Redding, Natalie Gavin, Adam Nagaitis, Isis Hainsworth i Samuel Anderson. Wszyscy wcielają się w różne postacie, które łączy tajemnicza i intrygująca fabuła.

Średni czas trwania odcinka wynosi 45 minut, co pozwala na rozwijanie wątków i wprowadzanie w życie postaci. Fabuła serialu skupia się na rodzinie, która stara się poznać prawdziwe korzenie swojego pochodzenia. W trakcie poszukiwań rodzinnych tajemnic, natrafiają na mroczne sekrety i niebezpieczeństwa.

„Red Rose” to serial, który zwraca uwagę na różnorodność postaci i ich emocje, oraz na temat rodzinnych tajemnic i intryg. Choć produkcja ta może nie być dla wszystkich, którzy poszukują bardziej rozbudowanej fabuły i złożonych postaci, to jednak z pewnością przyciągnie uwagę osób zainteresowanych tajemnicami i intrygami rodzin.

Red Rose - lista odcinków

Sezony

Red-Rose-Sezon-1-bg-1
Red Rose: Sezon 1