Your Honor – S02E09

Recenzja Your Honor S02E09: Zmieniające się lojalności i niespodziewana oferta

W dzisiejszym odcinku „Your Honor” otrzymujemy dawkę napięcia i zwrotów akcji, jakie zawsze towarzyszą tej produkcji. Wprowadzane w poprzednich odcinkach wątki zaczynają splatać się coraz mocniej, prowadząc do nieuchronnego finału.

Olivia i nieoczekiwana oferta

Odcinek rozpoczyna się od sceny, w której Olivia prosi Michaela o spotkanie z Jimmym Baxterem. To, co dzieje się na spotkaniu, zaskakuje widza równie mocno, co samego Michaela. Jimmy oferuje mu swoją pomoc w wymazaniu dowodów przeciwko Adamowi. Oczywiście, w zamian za pewną przysługę, na której charakter się nie wyjaśnia. Co ciekawe, Michael nie odrzuca tej oferty natychmiast, a jedynie prosi o czas do namysłu.

Zmieniające się lojalności

W międzyczasie dochodzi do kolejnego ważnego wydarzenia – lojalność w grupie Big Mo ulega zmianie. Choć dotychczasowa przywódczyni wydawała się być skłonna do porozumienia z Adamem, pojawiają się osoby, które uważają, że należy działać bardziej radykalnie. To z kolei zmusza Big Mo do podjęcia decyzji, która będzie miała wpływ na dalsze losy postaci.

Prośba Lee i konfrontacja

W tym samym czasie Lee, ojciec dziewczyny, którą zabił Adam, zaczyna tracić cierpliwość. W końcu postanawia zaapelować do Michaela o pomoc w znalezieniu sprawiedliwości dla swojej córki. Nie jest to łatwa prośba, ale Michael zdaje sobie sprawę, że powinien coś zrobić. Tymczasem mężczyzna odwiedza również Franny i próbuje z nią porozmawiać. W ten sposób dochodzi do długo oczekiwanej konfrontacji.

Podsumowanie

„Your Honor” S02E09 to odcinek pełen zwrotów akcji i napięcia. To, co wydawało się pewne, zaczyna ulegać zmianie, a lojalności postaci zaczynają się mieszać. Co ciekawe, widzimy również nieoczekiwane decyzje, jakie podejmuje Michael, co wskazuje, że jego postać wciąż pozostaje nieprzewidywalna. Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek, który zapowiada się równie interesująco.

Inne odcinki tego sezonu

2023-03-19
8
2023-03-05
7
Your Honor – S02E09

Sezony

Your-Honor-Sezon-2-bg-1
Your Honor: Sezon 2
Your-Honor-Sezon-1-bg-1
Your Honor: Sezon 1