Terapia bez trzymanki – S01E07

W najnowszym odcinku serialu „Terapia bez trzymanki”, widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak Jimmy stara się naprawić sytuację po ostatniej imprezie, która zakończyła się niepowodzeniem. Zdesperowany, aby przywrócić swoje dobre imię, Jimmy podejmuje ryzykowne decyzje, które mogą zaważyć na jego przyszłości.

Tymczasem Paul, terapeuta Jimmy’ego, musi zmierzyć się z problemami swojej córki, która ponownie odwiedza go w trakcie jego pracy. Ojciec i córka starają się naprawić swoje relacje i rozwiązać swoje problemy, co prowadzi do wzruszających i emocjonalnych momentów.

W międzyczasie, Liz i Sean, dwaj inni pacjenci Paul’a, odkrywają, że mają coś ze sobą wspólnego i zaczynają lepiej się rozumieć. Ich sesje terapeutyczne stają się bardziej otwarte i szczere, a to prowadzi do lepszego zrozumienia ich samych i swoich problemów.

Wszystkie te wydarzenia składają się na wzruszającą i emocjonującą historię o przemianie, szukaniu drogi do siebie i rozwiązywaniu problemów. „Terapia bez trzymanki” przyciąga uwagę widzów swoim niekonwencjonalnym podejściem do tematu terapii oraz świetną obsadą, która wciela się w swoje role z niesamowitą precyzją i autentycznością.

Inne odcinki tego sezonu

2023-03-23
5.5
2023-03-16
5.5
2023-03-09
5.5
Terapia bez trzymanki – S01E07

Sezony

Terapia-bez-trzymanki-Sezon-1-bg-1
Terapia bez trzymanki: Sezon 1