Snowfall – S06E06

Recenzja odcinka Snowfall S06E06: Franklin przygotowuje się na konsekwencje, a Kane szuka zemsty

Najnowszy odcinek Snowfall, zatytułowany „Franklin przygotowuje się na konsekwencje, a Kane szuka zemsty”, przedstawia nam kontynuację historii gangsterskich działań na tle narkotykowym w Los Angeles w latach 80-tych. Odcinek ten miał swoją premierę 22 marca 2023 roku.

Fabuła

W odcinku tym poznajemy dalsze losy Franklina Sainta, który musi radzić sobie z konsekwencjami swoich działań. W międzyczasie, Leon i Kevin są zmuszeni do stawienia czoła niebezpieczeństwu, a Teddy postanawia wykorzystać swoją pozycję, aby zdobyć informacje o rywalizacji między gangami.

Wykonanie

Jak zawsze, wykonanie odcinka Snowfall jest na najwyższym poziomie. Wszystkie postacie są wiarygodne i przekonujące, a historia jest napięta i emocjonująca. Scenografia i kostiumy są również na bardzo wysokim poziomie, co dodaje autentyczności całemu serialowi.

Podsumowanie

Odcinek „Franklin przygotowuje się na konsekwencje, a Kane szuka zemsty” udowadnia, że Snowfall to jeden z najlepszych seriali związanych z tematyką narkotykową. Fabuła jest interesująca, postaci są dobrze wykreowane, a wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest to odcinek, który z pewnością zadowoli zarówno fanów serialu, jak i nowych widzów, którzy chcą poznać historię Los Angeles lat 80-tych.

Inne odcinki tego sezonu

2023-03-29
8
2023-03-15
9
2023-03-08
8.5
Snowfall – S06E06

Sezony

Snowfall-Sezon-6-bg-1
Snowfall: Sezon 6
Snowfall-Sezon-5-bg-1
Snowfall: Sezon 5
Snowfall-Sezon-4-bg-1
Snowfall: Sezon 4
Snowfall-Sezon-3-bg-1
Snowfall: Sezon 3
Snowfall-Sezon-2-bg-1
Snowfall: Sezon 2
Snowfall-Sezon-1-bg-1
Snowfall: Sezon 1