Snowfall – S06E04

W czwartym odcinku szóstego sezonu „Snowfall” na ekranie znowu pojawia się Franklin, który zostaje zmuszony do powrotu na ulicę. Tymczasem Veronique i Cassandra ścigają jego skradzione pieniądze, co z pewnością przysporzy bohaterom wiele trudności. W trakcie tego pościgu sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, a nasz bohater musi podjąć wiele trudnych decyzji.

W międzyczasie dochodzi do starcia między Leonem a Big D, którzy walczą o wpływy na ulicy. To starcie może zmienić dotychczasowy porządek rzeczy w świecie przestępczym, co z pewnością wpłynie na sytuację nie tylko w Los Angeles, ale i poza nim.

Tymczasem Teddy, nasz agent CIA, zaczyna tropić swojego odpowiednika pochodzącego z KGB. Ta walka szpiegowska jest bardzo niebezpieczna i może zakończyć się tragicznie dla jednej z tych postaci.

Odcinek ten to prawdziwa gratka dla fanów „Snowfall”, którzy kochają nie tylko walki i pościgi uliczne, ale i intrygi szpiegowskie oraz skomplikowane relacje międzyludzkie. Premiera tego odcinka już dziś, więc warto obejrzeć, aby przekonać się, co tak naprawdę dzieje się w świecie bohaterów serialu.

Inne odcinki tego sezonu

2023-03-29
8
2023-03-22
8
2023-03-15
9
Snowfall – S06E04

Sezony

Snowfall-Sezon-6-bg-1
Snowfall: Sezon 6
Snowfall-Sezon-5-bg-1
Snowfall: Sezon 5
Snowfall-Sezon-4-bg-1
Snowfall: Sezon 4
Snowfall-Sezon-3-bg-1
Snowfall: Sezon 3
Snowfall-Sezon-2-bg-1
Snowfall: Sezon 2
Snowfall-Sezon-1-bg-1
Snowfall: Sezon 1