Only Fools and Horses – S01E03

Odcinek serialu „Only Fools and Horses” zatytułowany „Cash and Curry” opowiada historię braci Trotterów, którzy zawsze są na tropie sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki. Tym razem Rodney i Del Boy decydują się na handel currym. Chcą sprzedać całą partię przypraw i składników potrzebnych do przyrządzenia potraw indyjskich. Jednakże, jak można się spodziewać, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

W trakcie wyprawy na hali targowej, gdzie bracia zakupili składniki do curry, Rodney poznaje piękną kobieta o imieniu Reena. Del Boy z kolei zostaje oszukany przez jednego z dostawców przypraw i ostatecznie zostaje zmuszony do sprzedania ich po niższej cenie, aby w ogóle odzyskać swoje pieniądze.

Kiedy Del i Rodney zaczynają sprzedaż curry, okazuje się, że ich rywal, konkurencyjna brytyjsko-indyjska restauracja, nie zamierza pozwolić, aby bracia odnieśli sukces. W wyniku wielu komicznych sytuacji, w tym incydentu z dwoma papugami, Del i Rodney zostają aresztowani i trafiają na krótki okres do więzienia.

Podczas gdy Del Boy i Rodney mogą mieć problemy z prawem, ich interes currym okazuje się niespodziewanie dochodowy, co przynosi im spory zysk. Ostatecznie bracia zostają wypuszczeni z więzienia i z zadowoleniem obserwują, jak ich biznes currym zyskuje na popularności.

Odcinek „Cash and Curry” to klasyczna mieszanka brytyjskiego humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji i postaci pełnych uroku, które stały się legendami kultowej brytyjskiej telewizji.

Inne odcinki tego sezonu

1981-10-13
7.6
1981-10-06
7.2
1981-09-29
7.3
1981-09-15
8.3
1981-09-08
7.8
Only Fools and Horses – S01E03

Sezony

Only-Fools-and-Horses-Sezon-7-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 7
Only-Fools-and-Horses-Sezon-6-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 6
Only-Fools-and-Horses-Sezon-5-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 5
Only-Fools-and-Horses-Sezon-4-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 4
Only-Fools-and-Horses-Sezon-3-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 3
Only-Fools-and-Horses-Sezon-2-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 2
Only-Fools-and-Horses-Sezon-1-bg-1
Only Fools and Horses: Sezon 1