Niezapomniane – S05E05

Recenzja odcinka serialu Niezapomniane – S05E05: Próba restartu dla Sunny i Jess

W piątym odcinku piątego sezonu serialu Niezapomniane, który swoją premierę miał 27 marca 2023 roku, Sunny i Jess starają się przesunąć na bok problemy ze swojego życia prywatnego i skupić się na rozwiązywaniu sprawy, śledząc kolejne wskazówki.

Fabuła

Sunny i Jess decydują się na próbę restartu swojego związku, pomimo problemów, z którymi się borykają. W międzyczasie, pracują nad rozwiązaniem aktualnej sprawy, skupiając się na zbieraniu kolejnych wskazówek. Podczas śledztwa, odkrywają nowe fakty, które prowadzą ich na ślad prawdziwego sprawcy.

Występy

Sarah Shahi, która gra rolę Sunny, dostarcza solidnej roli, szczególnie w scenach, w których musi poradzić sobie z problemami w życiu prywatnym. Katee Sackhoff, która gra rolę Jess, również dostarcza solidnego występu, a ich relacja na ekranie staje się bardziej skomplikowana i interesująca.

W odcinku pojawiają się także nowe postacie, w tym podejrzani i ofiary, które dostarczają mocnych występów i wnoszą więcej napięcia do historii.

Podsumowanie

Piąty odcinek piątego sezonu serialu Niezapomniane to próba restartu dla Sunny i Jess, w miarę jak pracują nad rozwiązaniem aktualnej sprawy. Sarah Shahi i Katee Sackhoff dostarczają solidnych występów, a wprowadzenie nowych postaci dostarcza świeżości dla historii. Mamy nadzieję, że kolejne odcinki będą kontynuować tę dobrą passę.

Inne odcinki tego sezonu

2023-04-03
brak
2023-03-20
brak
2023-03-13
brak
Niezapomniane – S05E05

Sezony