Ghosts – S02E17

W dzisiejszym odcinku serialu „Ghosts” widzowie będą mieli okazję zobaczyć powrót do miasteczka Elias Woodstone’a, który chce uzyskać przebaczenie od Hetty. Zdeterminowany, aby skonfrontować się z demonami swojej przeszłości i zacząć nowe życie, Elias będzie starał się przekonać Hetty, że naprawdę zmienił się na lepsze. Czy Hetty przyjmie jego przeprosiny i pozwoli mu zacząć na nowo?

Tymczasem Jay, po przejściu przez Flower, wpadł na genialny przepis kulinarnej kreacji, ale z trudem odnajduje swoją pierwotną inspirację. Zdeterminowany, aby odtworzyć swój poprzedni sukces, Jay musi znaleźć drogę powrotu do swojego pierwotnego pomysłu. Czy uda mu się odnaleźć inspirację i zakończyć swoje kulinarnie poszukiwania sukcesem?

Odcinek Ghosts S02E17 to kolejna emocjonująca i zabawna część popularnego serialu, pełna napięcia i zwrotów akcji. Będzie to wspaniała okazja, aby zobaczyć, jak bohaterowie radzą sobie z przeciwnościami losu i jak podejmują decyzje, które zmieniają ich życie. Czy Elias i Jay zakończą ten odcinek z pozytywnym wynikiem? Oglądajcie, aby się dowiedzieć!

Inne odcinki tego sezonu

2023-04-13
7.5
2023-03-30
7.2
Ghosts – S02E17

Sezony

Ghosts-Sezon-2-bg-1
Ghosts: Sezon 2
Ghosts-Sezon-1-bg-1
Ghosts: Sezon 1