Biały Lotos – S02E04

W piątym odcinku drugiego sezonu Białego Lotosu, Tanya i Portia postanawiają spędzić dzień z Quentinem i Jackiem – uroczymi expatami mieszkającymi na wyspie. Ich wycieczka okazuje się szalona, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Tymczasem Harper, która jest już w trakcie odzyskiwania pewności siebie dzięki pomocy Camerona i Daphne, dostaje kolejne zaskakujące wieści – tym razem dotyczące wieczornego wyjścia Ethana.

W szóstym odcinku pierwszego sezonu Białego Lotosu Rachel postanawia być całkowicie szczera z Shane’em, a potem dzieli się swoimi myślami z Belindą, która sama jest bardzo przygnębiona ze względu na złe wieści, które do niej dotarły. W siódmym odcinku pierwszego sezonu Armond stara się zminimalizować straty, a Belinda próbuje przyciągnąć uwagę Tanyi do pewnej propozycji biznesowej.

W pierwszym odcinku pierwszego sezonu Białego Lotosu, do hotelu przyjeżdża nowa grupa turystów, a dyrektor Armond próbuje uspokoić jednego z gości – Shane’a, który ma irracjonalne oczekiwania i przyjechał z nową, bezproblemową żoną Rachel. W trzecim odcinku pierwszego sezonu Quinn musi poradzić sobie bez swoich elektronicznych gadżetów, gdy udaje się na lekcję nurkowania z Markiem, który nadal nie może uwierzyć w to, czego dowiedział się o swoim zmarłym ojcu.

W drugim odcinku drugiego sezonu Białego Lotosu Tanya zatrudnia Grega, aby pomógł jej przeżyć idealny dzień na Sycylii, a Harper zaczyna kwestionować roszczenia Camerona i Daphne dotyczące ich małżeństwa. W trzecim odcinku drugiego sezonu Daphne zabiera Harper na wycieczkę poza kurort, a Ethan i Cameron spędzają trochę czasu razem. Tanya z kolei prosi o radę osobę układającą tarota.

W czwartym odcinku drugiego sezonu Białego Lotosu Tanya i Portia spędzają dzień z Quentinem i Jackiem, a Harper zostaje zaskoczona rewelacjami dotyczącymi wieczornego wyjścia Ethana.

Inne odcinki tego sezonu

2022-12-11
8.5
2022-12-04
7.8
2022-11-27
7.7
2022-11-13
7.8
2022-11-06
7.3
2022-10-30
6.7
Biały Lotos – S02E04

Sezony

Bialy-Lotos-Sezon-2-bg-1
Biały Lotos: Sezon 2
Bialy-Lotos-Sezon-1-bg-1
Biały Lotos: Sezon 1