Liaison

Liaison

„La Liaison” to francuski serial telewizyjny, którego premiera planowana jest na rok 2023. Reżyserem i scenarzystą serialu jest Virginie Brac, a w głównych rolach występują Vincent Cassel, Eva Green, Peter Mullan, Gérard Lanvin, Daniel Francis, Stanislas Merhar, Irène Jacob, Laëtitia Eïdo, Ériq Ebouaney, Bukky Bakray, Thierry Frémont, Olivia Popica, Patrick Kennedy, Aziz Dyab i Lyna Dubarry.

Niewiele jest jeszcze informacji na temat fabuły serialu, jednak wiadomo, że akcja rozgrywać się będzie w świecie polityki, w którym spotkają się różne interesy i ambicje. Vincent Cassel i Eva Green mają odgrywać główne role i stanowić zalążek związku między dwoma bardzo różnymi osobami, które będą musiały stawić czoła trudnym wyzwaniom, zarówno na politycznej jak i osobistej arenie.

Ocena serialu wynosząca 5.7 sugeruje, że „La Liaison” niekoniecznie jest arcydziełem, jednak z uwagi na bogatą obsadę oraz reżyserię Virginie Brac, serial może przyciągnąć do siebie fanów kina francuskiego. Niestety, nie wiadomo również, jaki będzie średni czas trwania odcinka, jednak można przypuszczać, że będzie on wynosił około 45-60 minut, co pozwoli na rozwinięcie wątków i zaprezentowanie postaci.

Liaison - lista odcinków

2023-03-31
3.7
2023-03-24
4.3
2023-03-17
5
2023-03-10
6

Sezony