La legge di Lidia Poët

La legge di Lidia Poët

„La legge di Lidia Poët” to włoski serial kryminalny, którego premiera odbędzie się w 2023 roku. Twórcami, reżyserami i scenarzystami serialu są Guido Iuculano i Davide Orsini. Mimo że serial jeszcze nie pojawił się na ekranach, to już zdążył zyskać ocenę 7.4 na portalu filmowym, co może świadczyć o spodziewanej popularności wśród widzów.

W głównych rolach występują utalentowani aktorzy, w tym Matilda De Angelis, Sara Lazzaro, Nicolo Pasetti, Dario Aita, Mia McGovern Zaini, Eduardo Scarpetta oraz Pier Luigi Pasino. Bohaterem serialu jest Lidia Poët, młoda i ambitna prawniczka, która stara się rozwiązać różne sprawy kryminalne.

Fabuła serialu opowiada o przygodach Lidii, która dzięki swojej inteligencji i determinacji stara się odkryć prawdę w sprawach, którymi się zajmuje. Bohaterka zderza się z różnymi trudnościami i wyzwaniami, ale dzięki swoim umiejętnościom udaje jej się przezwyciężyć trudności i osiągnąć swój cel.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 40 minut, co pozwala na rozbudowanie fabuły i przedstawienie pełnych napięcia i dramatyzmu scen. „La legge di Lidia Poët” to obiecujący serial kryminalny, który łączy w sobie elementy dramatu i tajemniczej fabuły.

La legge di Lidia Poët - lista odcinków

Sezony

Prawo-Lidii-Poet-Sezon-1-bg-1
Prawo Lidii Poët: Sezon 1