Kroniki Seinfelda

Kroniki Seinfelda

Serial „Kroniki Seinfelda” to kultowa produkcja z 1989 roku, której reżyserem i scenarzystą są Jerry Seinfeld i Larry David. Serial opowiada historię Jerry’ego Seinfelda, stand-up comedian i jego przyjaciół George’a Costanzy, Elainy Benes oraz Kramera. Serial ukazuje codzienne życie grupy przyjaciół w Nowym Jorku, którzy często znajdują się w absurdalnych sytuacjach i podejmują różne eksperymenty społeczne.

Głównymi aktorami w serialu są Jerry Seinfeld, który wciela się w postać samego siebie, Jason Alexander, który gra George’a Costanzy, Michael Richards, który wciela się w postać Kramera, oraz Julia Louis-Dreyfus, która gra Elainę Benes.

Serial „Kroniki Seinfelda” ma średni czas trwania odcinka to 22 minut i uzyskał ocenę 8.3, co sugeruje, że jest to produkcja godna uwagi dla fanów sitcomów. Serial zdobył popularność dzięki swojemu humorowi, charakterystycznym postaciom oraz celnym spostrzeżeniom na temat codziennego życia. Wiele z elementów z serialu stało się częścią popkultury, a postaci takie jak Kramera czy Costanza stały się ikonami kultury popularnej. „Kroniki Seinfelda” to klasyka gatunku sitcomów, która zawsze będzie miło wspominana przez widzów i krytyków.

Kroniki Seinfelda - lista odcinków

Sezony

Kroniki-Seinfelda-Sezon-9-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 9
Kroniki-Seinfelda-Sezon-8-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 8
Kroniki-Seinfelda-Sezon-7-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 7
Kroniki-Seinfelda-Sezon-6-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 6
Kroniki-Seinfelda-Sezon-5-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 5
Kroniki-Seinfelda-Sezon-4-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 4
Kroniki-Seinfelda-Sezon-3-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 3
Kroniki-Seinfelda-Sezon-2-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 2
Kroniki-Seinfelda-Sezon-1-bg-1
Kroniki Seinfelda: Sezon 1