Euforia

Euforia

Euforia to serial, którego premiera odbyła się w 2019 roku. Reżyserem oraz scenarzystą jest Sam Levinson, a serial otrzymał ocenę 8.4. Główną obsadę stanowią takie gwiazdy jak Zendaya, Hunter Schafer, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Angus Cloud, Javon Walton, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Dominic Fike, Storm Reid, Nika King, Eric Dane, Austin Abrams oraz Jacob Elordi. Każdy odcinek trwa około godziny.

Serial opowiada o życiu grupy młodych ludzi, którzy borykają się z różnymi problemami, takimi jak uzależnienia, problemy rodzinne, relacje międzyludzkie i wiele innych. Główną bohaterką jest Rue, młoda dziewczyna uzależniona od narkotyków, która powraca ze szpitala psychiatrycznego i stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie. W trakcie swoich prób powrotu do normalności, Rue poznaje Jules, dziewczynę transseksualną, z którą nawiązuje bliską relację.

Serial porusza wiele ważnych tematów, takich jak trudności młodzieży w dorastaniu, w szczególności związane z uzależnieniami i problemami psychicznymi. Euforia ukazuje różne oblicza problemów, z którymi muszą zmagać się młodzi ludzie, a także pokazuje, jak ważna jest przyjaźń i wsparcie w trudnych chwilach. Wszystko to przedstawione jest w stylowej i sugestywnej oprawie wizualnej, która wraz z niebanalnymi rozwiązaniami narracyjnymi sprawia, że Euforia to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat.

Euforia - lista odcinków

Sezony

Euforia-Sezon-2-bg-1
Euforia: Sezon 2
Euforia-Sezon-1-bg-1
Euforia: Sezon 1