Czysta krew

Czysta krew

„Czysta krew” to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 2008 roku. Reżyserem oraz scenarzystą serialu jest Alan Ball, twórca takich produkcji jak „Sześć stóp pod ziemią” czy „American Beauty”.

Głównymi aktorami, którzy występują w serialu „Czysta krew” są Anna Paquin, Stephen Moyer, Alexander Skarsgård, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Kristin Bauer van Straten, Nelsan Ellis, Carrie Preston, Adina Porter, Tara Buck, Anna Camp, Jurnee Smollett, Amelia Rose Blaire, Chris Bauer, Rutina Wesley, Joe Manganiello, Deborah Ann Woll, Lauren Bowles, Bailey Noble oraz Nathan Parsons. Serial opowiada historię Sookie Stackhouse, kelnerki z małego miasteczka w Luizjanie, która posiada zdolność telepatycznego słyszenia myśli innych ludzi oraz wampirów.

W serii pojawiają się różne wątki fantasy, takie jak walki między ludźmi i wampirami, polityczne intrygi czy rozwijająca się miłość między Sookie a wampirem Bilem Comptonem. Widzowie mogą obserwować jak Sookie radzi sobie w niełatwych sytuacjach oraz jak wampiry walczą o swoje prawa w społeczeństwie.

„Czysta krew” składa się z odcinków trwających średnio 60 minut. Serial spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów, a jego średnia ocena to 7.6. Produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klimatów fantasy, tajemniczych historii i ciekawych postaci.

Czysta krew - lista odcinków

Sezony

Czysta-krew-Sezon-7-bg-1
Czysta krew: Sezon 7
Czysta-krew-Sezon-6-bg-1
Czysta krew: Sezon 6
Czysta-krew-Sezon-5-bg-1
Czysta krew: Sezon 5
Czysta-krew-Sezon-4-bg-1
Czysta krew: Sezon 4
Czysta-krew-Sezon-3-bg-1
Czysta krew: Sezon 3
Czysta-krew-Sezon-2-bg-1
Czysta krew: Sezon 2
Czysta-krew-Sezon-1-bg-1
Czysta krew: Sezon 1