Czarny ptak

Czarny ptak

Czarny ptak to amerykański serial kryminalny, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Dennis Lehane. Serial zdobył ocenę 8.1, co wskazuje na jego popularność wśród widzów.

Fabuła serialu skupia się na losach detektywa Joe DiAngelisa, który prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa w małym miasteczku na wschodnim wybrzeżu USA. W trakcie swojego śledztwa DiAngelis odkrywa mroczne tajemnice z przeszłości i zmuszony jest zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami. Głównymi aktorami w serialu są Taron Egerton, Paul Walter Hauser, Ray Liotta, Greg Kinnear, Sepideh Moafi, Laney Stiebing i Robert Wisdom. Wszyscy oni wcielają się w interesujące postacie, które wprowadzają wiele emocji i napięcia.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 60 minut, co pozwala na dokładne przedstawienie fabuły i rozwijanie wątków pobocznych. Czarny ptak to serial kryminalny, który łączy w sobie elementy dramatu i thrillera psychologicznego. Serial może zainteresować widzów, którzy lubią produkcje kryminalne oraz te, które ukazują zawiłości ludzkiej psychiki.

Czarny ptak - lista odcinków

Sezony