Criminal Minds

Criminal Minds

„Criminal Minds” to serial kryminalny, którego premiera odbyła się w 2005 roku. Twórcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Jeff Davis. Serial otrzymał ocenę 8.3 na portalu filmowym, co świadczy o pozytywnych recenzjach i popularności wśród widzów.

W głównych rolach występują utalentowani aktorzy, w tym A.J. Cook, Joe Mantegna, Adam Rodríguez, Aisha Tyler, Kirsten Vangsness oraz Paget Brewster. Bohaterowie serialu pracują w Federalnym Biurze Śledczym (FBI) i zajmują się śledzeniem seryjnych morderców oraz innych przestępców.

Fabuła serialu opowiada o skomplikowanych sprawach kryminalnych, które wymagają dogłębnej analizy i umiejętności detektywistycznych. Bohaterowie muszą odkrywać motywacje i profile psychologiczne przestępców, aby znaleźć dowody, które pozwolą na ich schwytanie i skazanie.

Czas trwania każdego odcinka wynosi 42 minuty, co pozwala na skondensowanie akcji i przedstawienie pełnych napięcia i dramatyzmu scen. „Criminal Minds” jest złożonym i intrygującym serialem, który przedstawia trudną i niebezpieczną pracę agentów FBI, którzy muszą podejmować trudne decyzje i narażać swoje życie, aby ochronić innych przed zbrodnią.

Criminal Minds - lista odcinków

Sezony

Zabojcze-umysly-Sezon-16-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 16
Zabojcze-umysly-Sezon-15-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 15
Zabojcze-umysly-Sezon-14-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 14
Zabojcze-umysly-Sezon-13-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 13
Zabojcze-umysly-Sezon-12-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 12
Zabojcze-umysly-Sezon-11-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 11
Zabojcze-umysly-Sezon-10-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 10
Zabojcze-umysly-Sezon-9-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 9
Zabojcze-umysly-Sezon-8-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 8
Zabojcze-umysly-Sezon-7-bg-1
Zabójcze umysły: Sezon 7